NT Expertai

Brokeriai

Ramūnas Urbonas (Nekilnojamojo turto brokeris - ekspertas/partneris)


Aš esu Nekilnojamo Turto Brokeris-Ekspertas/Partneris. Esu sukaupęs ilgametę darbinę patirtį. Lankstumas visada padeda sprendžiant nestandartines situacijas, kurių daug pasitaiko mano veikloje. Intensyvus darbo grafikas, nauji sutikti žmonės, įdomūs NT objektai, kiekvieno sandorio unikalumas, manęs nenustoja stebinti, todėl entuziastingai imuosi naujo objekto pardavimo, nes tai tarsi vis kitos kelionės pradžia.* Dirbu NT tarpininkavimo srityje nuo 2006 metų. Užsienio kalbos: Anglų, Rusų, Lenkų.*


Jurgita Beinorienė (Nekilnojamojo turto brokerė/ekspertė)


Dirbdama NT srityje nuo 2006 metų esu tikra, kad kliento lūkesčių ir norų išpildymas yra svarbiausias mano darbo rezultatas. Siūlydama aukščiausią standartą atitinkančias nekilnojamo turto tarpininkavimo paslaugas, išskirtinį dėmesį ir profesionalumą, padėsiu jums visais NT klausimais. Tikiu, kad mano patirtis ir paslaugų kokybė bus naudinga Jums priimant svarbiausius sprendimus! *Užsienio kalbos: anglų, rusų.*


VALDAS KANAPIENIS (NEKILNOJAMOJO TURTO BROKERIS)


Paskutiniuosius 20 metų mano darbas buvo ir yra labai tampriai susijęs su nekilnojamuoju turtu. Mielai pasidalinsiu savo sukaupta patirtimi su Jumis parduodant arba įsigyjant: namus, kotedžus, butus, pastatus, patalpas, žemes, miškus. Užsienio kalbos: anglų, vokiečių, lenkų, rusų.


Nerijus Varnas (Nekilnojamojo turto brokeris - ekspertas/partneris)


2006 metais pradėjau veiklą NT pardavimų srityje, joje neturėdamas patirties bet turėdamas didelę motyvaciją tapti patikimu NT brokeriu ir per 10 metų sėkmingai šį tikslą įgyvendinau. Dirbdamas supratau, kokių žinių, įgūdžių ir gabumų turi įgyti sėkmingas brokeris. Tai atkaklumas, NT rinkos išmanymas, teisinės subtilybės, kadastriniai matavimai, architektūros ir statybos pagrindai, miškotvarkos pagrindai, psichologijos žinios, veidoskaitos žinios, komunikabilumas, derybų menas, aukštos moralinės vertybės. Visa tai leidžia brokeriui išlikti paklausiu rinkoje. Tiems, kurie stokoja šių savybių ir stabiliai nesirūpina savo tobulėjimu, tenka palikti šią sritį. Sąžiningas  bendravimas su žmonėmis - mano asmenybės stiprioji pusė.


LINAS ALEKSERIŪNAS (NEKILNOJAMOJO TURTO BROKERIS)


Man svarbus kiekvienas klientas, stengiuosi įsigilinti į kiekvieno kliento situaciją ir rasti optimaliausią sprendimą. Mano pagrindinis tikslas suteikti Jums aukščiausios kokybės paslaugas bei konsultacijas, neleisti Jums suklysti ar pasimesti netikėtose situacijose, kurių gausu perkant ar parduodant nekilnojamąjį turtą. Mano užduotis viršyti Jūsų lūkesčius. Kreipkitės į mane, aš būsiu laimingas galėdamas padėti išspręsti Jūsų nekilnojamo turto klausimus.