NT
Objekto duomenys:
Miestas:Vilniaus r. sav.
Rajonas:Mickūnų mstl.
Gatvė:Pamiškės g.
Statybos Metai:2013 m.
Bendras plotas:153.8 m2
Kambarių sk.:5
Kaina:
95900 €
Objekto Brokeris:


Parduodamas Namas Vilniaus r. sav. Mickūnų mstl. Pamiškės g.

Parduodamas puikus gyvenamasis namas Mickūnuose, Vilniaus raj.Tai namas naujos ir geros kokybės, nes buvo statytas sau.Statybos pradžia 2013 m., mūrinis (degto molio blokeliai), 2 aukštų.

Namo plotas 153,80 m², garažo neturi.

Pirmame aukšte įrengta svetainė ir virtuvės zona, atskiras kambarys, vonia ir tualetas, katilinė. Antrame aukšte 3 miegamieji kambariai, erdvi vonia su tualetu. Yra mansarda.Sklypo plotas - 22,45 arai iš kurių 13,8 arų namų valda, o likusi dalis infrastruktūros ir suseikimo koridorius.Namo įrengimo lygis - dalinė apdaila. Išvedžioti elektros laidai ir santechnikos vamzdžiai. Išvedžioti grindinio šildymo vamzdžiai pirmame aukšte. Sudėtos palangės. Išbetonuoti laiptai į antrą aukštą.

Įvestas 10 kW elektros įvadas. Sumontuotas nuotekų valymo įrenginys. Yra signalizacija. Trijų stiklų plastikiniai langai. Sienos apšiltintos polistirolu, stogas akmens vata.Šildymas numatytas kietu kuru.Prie namo puikus privažiavimas, kol kas dar neasfaltuotu keliu. Šalia yra žirgynas. Aplinkui miškai ir nauji namai.Kontaktinis asmuo Ana KovaliūnaitėNT Brokerių Ramūno ir Dariaus asistentėKęstučio g. 41A, LT-08123 VilniusMob.: +370 607 88588NT Pirkimas, Pardavimas, Paieška, Keitimas, Derybos ir Asmeniniai sprendimai Jums !

Apsaugos sistema
Boileris
Elektra
Židinys
Toletas ir vonia atskirai
Atvira virtuvė
Langai su stiklo paketu
Kanalizacija