NT
Objekto duomenys:
Miestas:Lentvario m.
Rajonas:
Statybos Metai:2017 m.
Bendras plotas:122 m2
Kambarių sk.:1
Kaina:
110000 €
Objekto Brokeris:


Parduodamas Namas Trakų r. sav., Lentvario m.

PRIVAČIŲ NAMŲ KVARTALAS ŠALIA VILNIAUS "STIRNŲ TERASOS" N. LENTVARYJE.
. Iki Vilniaus centro tik 15 min. automobiliu.
Aplinkui daug žalumos, vandens telkinių, atsiveria graži panorama.

Šiuo metu tvarkomas namų gerbuvis,tarp namų bus žalios tvoros (gyvatvorės)


Namas Saulėtekio g. 1 , 8,3 arų sklypas 110 000 eurų su visomis komunikacijomis. Be vidaus apdailos.

Namas su pilna apdaila , rekuperacija, dujiniu katilu 140000 eurų. be baldų ( šie darbai bus atliekami tik galutinai suderinus vidaus darbų projektą su namo pirkėju. Negali vystytojas savo nuožiūra išvedžioti elektros instaliacijos, vonios kambario, virtuvės vandens ir nuotekų įvadų. Mes nenorime iš Jūsų atimti galimybės susikurti išskirtinį interjerą)Mūsų projektas nėra orientuotas į pirkėją , kuriam vystytojas atima galimybę susikuri jam patinkanti interjerą ... Niekas geriau negali už Jūs žinoti, kur ir kokie bus šviestuvai, dušo kabina , vonia , wc, virtuvės išplanavimas.... Dalinė apdaila , tai ne tik nutinkuotos sienos , patraukti pirkėjo akį , tai daugybė laidų išvedžiotų į zonas , kurios turi būti iš anksto numatytos... Tai protingai privesti tiek vandens , tiek nuotekų įvadai... Kodėl turėtume pirkėjui siūlyti svetimą idėją... Ne vystytojas gyvens name. Negali vystytojas žinoti , ar kartais Jūs vietoje antro vonios kambario nenorėsite įsirengti drabužinės. Bet vystytojas yra paskaičiavęs dalinės apdailos kainą. Minimali suma orientaciniai 16000 , 17000 eurų ir ji didėja ...renkantis katilą... rekuperacijos sistemą.... viską lemią pasirinktas gamintojas. Vystytojas gali užbaigti ir pilnai įrengti namą , bet tik pagal pirkėjo idėją. Rinkoje yra tikrai didelė pasiūla jau užbaigtų namų , deja jie užbaigiami taip , kad pirkėjas jau nebegriaus sienų ir lubų , daug ko nekeis, nes tai pabrangins patį pirkinį. Tai ir atima iš žmogaus galimybę už tą pačią kainą turėti išskirtinį savo namo interjerą.
Mūsų projekto pagrindinė mintis ir vizija - architektūrinis vientisumas pietiniame šlaite . Gerbūvis - apželdinimas visžaliais augalais , detalės - naudojant žvirgždą ir akmenį. Namų spalvos naudojant rudos ir pilkos spalvos atspalviu gamą. Minimalizmas - neapkraunant sklypą papildomomis pavėsinėmis , sandėliukais , pastogėmis automobiliams... Kas vėliau ar anksčiau pradedama statyti išsirinkus neteisingą namo projektą.


- KITA INFORMACIJA:
- Namų statybos metai; 2017 m.
- Bendras namo pl. 220 kv.m. įskaičiuota 98 kv.m. terasa.
- A energetinė klasė.
- Miesto vandentiekis.
- Miesto kanalizacija.
- Elektra (12 kw)
- Dujos.
- Pastogė 2 automobiliams.

Apšiltinimo storiai ir šiluminės varžos: Stogas pagal projektą 35cm Neoporas R11,3, (kolkas nešiltintas) Sienos 30cm Neoporas R9,6,+ keramika, Grindys 30cm polistirolas R8,3,(kolkas nieko nedaryta).INFRASTRUKTŪRA:

Lentvaryje puikiai išvystyta miesto infrastruktūra: Miestas ribojasi su Vilniaus miestu, puikus susisiekimas su juo, kursuoja Vilniaus miesto 68-o maršruto autobusas, kas 15 min. kursuoja mikroautobusai iki Vilniaus geležinkelio stoties. Lentvaryje daug prekybos centrų, 3 gimnazijos (lietuvių,lenkų,rusų) bei pradinio ugdymo mokykla, poliklinika, pašto skyrius, geležinkelio stotis, poilsio ir laisvalaikio vietų, netoli viešojo transporto stotelės, 2 vaikų darželiai. Netoliese Lentvaryje puikus Tiškevičiaus dvaras ir parkas šiuo metu restauruojamas, netoli Graužio ežeras,šiuo metu tvarkoma ežero krantinė poilsiui ir reakrecijai, švarus oras, graži gamta.
8 km. iki Trakų;
3 km. iki Vilniaus ribos, apie 20 km. iki Vilniaus centro;
800 m. iki viešojo transporto sustojimo važiuoja 68 maršruto autobusas iki Lazdynų ir 269 maršruto mikroautobusas iki Vilniaus geležinkelio stoties.

SPALIO MĖN. MACIULIŠKIŲ G. PAKLOTAS ASFALTAS !!!
Kraštinis sklypas, Elektra, Dujos
Terasa
Plastikiniai vamzdžiai
Signalizacija, Šarvuotos durys